Jaunieši iepazīst Valsts robežsardzes profesionāļu darbu

Lai paplašinātu jauniešu redzesloku plašajā profesiju pasaulē ar 8.c klasi un klases audzinātāju devāmies ekskursijā uz Valsts robežsardzes Liepājas nodaļu, kurā mūs silti uzņēma nodaļas priekšniece Indra Kurše ar komandu.  Ekskursijas laikā uzzinājām robežsargu ikdienas darba pienākumus, redzējām video no apmācībām un ar īpašas tehnikas palīdzību apguvām prasmi atšķirt viltotus dokumentus no īstiem. Uzzinājām par iespējām studēt Valsts robežsardzes koledžā Rēzeknē.  Īpašu sajūsmu jauniešos izraisīja tikšanās ar kinologiem un robežsardzes suņiem, kas demonstrēja izcilas paklausības prasmes.

   

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.