Jauniešu forums  “Mana nākotnes pilsēta” 

24.martā Jauniešu otrā foruma “Mana nākotnes pilsēta” ietvaros noslēdzās trīs dienu hakatons vidusskolu un augstskolu jauniešiem, kuri turpināja attīstīt Liepājas pirmskolas, sākumskolas un pamatskolu skolēnu radošos darbus – kā nākotnē varētu izmantot un pārbūvēt atsevišķas bijušās rūpnīcas “Liepājas Metalurgs” ēkas un attīstīt plašo teritoriju. Forums noslēdzās ar ekskursiju pa bijušās rūpnīcas teritoriju, lai redzētu kā tur izskatās šobrīd.
Liepājas SEZ pārvalde un pašvaldība bijušās rūpnīcas “Liepājas Metalurgs” teritorijā redz iespēju izveidot videi draudzīgu industriālu parku, kurš tiktu integrēts pilsētvidē un būtu pieejams ikvienam, vienlaikus blakus moderniem ražošanas uzņēmumiem, kas darbojas pēc aprites ekonomikas principiem, būtu vieta arī dažādām radošām un aktīvām nodarbēm.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.