Jauno fiziķu skola

2011. gada 19. februārī darbu uzsāks „Jauno fiziķu skola”. Tās ir nodarbības vidusskolēniem, kuras organizē un vada LU Fizikas un matemātikas fakultātes studenti sadarbībā ar pasniedzējiem. Nodarbības notiks reizi mēnesī – katra mēneša trešajā sestdienā no februāra līdz maijam.

Nodarbībās ar lekciju un praktisko darbu palīdzību, dalībniekiem būs iespēja iegūt jaunu informāciju par dažādām interesantām fizikas tēmām, iespēja pašiem praktiski darboties un novērot dažādas fizikālas parādības un ar fizikas studentu palīdzību analizēt tās, iegūt padziļinātu izpratni par fizikālo procesu norisi.

Lai gan nodarbības ir domātas vidusskolēniem, laipni aicināti arī pamatskolas skolēni un fizikas skolotāji , kuriem ir interese uzzināt vairāk par dažādām ar fiziku saistītām tēmām.
JFS jaunumiem var sekot līdzi www.skolas.lu.lv, kā arī Tviterī: @JFS_2011

Jauno fiziķu skolas aktīvisti.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.