Jauno ģeogrāfu skola atsāk darbu

Iepriekšējās nedēļas nogalē Liepājā darbu atsāka Jauno ģeogrāfu skola, kuras dalībnieki reizi mēnesī pulcējas Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas telpās, lai netradicionālā formā pievērstos kādam ģeogrāfijas jautājumam. 19.oktobra tēma bija „Baltijas jūras reģions”.

Mūsu skolas komanda braši startēja 20 cilvēku sastāvā un JĢS dalībniekiem, kuru pieredze jau ir vairāku gadu garumā, uz kārtas rezultātiem nebija ilgi jāgaida:

10.klašu grupā- Jānis Sproģis(10.a)- 3.vieta

11.klašu grupā- Jānis Stūrmanis( 11.a)- 3.vieta

12.klašu grupā- Jēkabs Ivo Stūrmanis( 12.a)- 1.vieta.

Ļoti iepriecināja pamatskolas skolēni, jo tiem konkurence bija vislielākā- apmēram 110 dalībnieku- mūsējie( Elvis Straupenieks( 9.a), Raivis Jonaitis( 7.a) un Aleksandrs Vabelis( 7.c)) strauji tuvojas pirmajam desmitniekam, neskatoties uz to, ka piedalījās sacensībās pirmo reizi. Arī pārējie cīnījās labi un ieguva savus punktus kopvērtējumam, kā arī skolas vērtējumam.

Lai gan skolas nodarbības pārsvarā paredzētas skolēniem no 7.- 12.klasei, ir iespējami arī izņēmumi jaunākiem skolēniem un tā no mūsu skolas kā vīrs cīnījās arī Kristers Straupenieks( 5.a), uzrādot labāku rezultātu kā dažs vecāks kolēģis…

Nākamā nodarbība notiks 23.novembrī par tēmu „Klimats un Kosmoss”. Aicināti arī jauni, talantīgi dalībnieki( mums trūkst pavisam maz punktu, lai skolu konkurencē iekļūtu pirmajā trijniekā no „mūžīgās” 4.vietas!). Interesenti var pieteikties 31.kabinetā pie sk. A.Brizgas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.