KAAP „Atrodi SAVU izglītības iestādi”

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Mērķis: Izglītības iespēju izpēte skolēnu tālākizglītības veicināšanai un izvēlei

Uzdevumi:

1. Apmeklēt 26. starptautisko izglītības iestāžu izstādi “Skola 2020”.

2. Apmeklēt LU Zinātņu māju.

 Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 11. un 12. klašu skolēni – 45

 Lai iepazītos ar tālākās izglītības iespējām, mūsu skolas vecāko klašu skolēni apmeklēja 26. starptautisko izglītības izstādi “Skola 2020” Ķīpsalā. Skolēni ieguva plašu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, saņēma mācībspēku un studentu konsultācijas, “pielaikoja” profesijas un iesaistījās citās ar turpmākās izglītības iespējām saistītās aktivitātēs.

Sīkāks par izstādi šeit: http://www.bt1.lv/skola/

Dienas otrajā pusē karjeras pasākums turpinājās LU zinātņu mājā, kur iepriekš sarunāts LU students iepazīstināja skolēnus ar visiem LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā esošajiem eksakto, medicīnas un dzīvības zinātņu nozaru pētniecības un studiju virzieniem, uzņemšanas nosacījumiem un priekšrocībām, studējot šajās programmās.

Sīkāk par LU Zinātņu māju šeit: https://www.akademiskaiscentrs.lu.lv/ekas/zinatnu-maja/

Pēc sātīgām pusdienām tirdzniecības centrā “Spice” – mājupceļš. Īsinot brauciena laiku, skolēni dalījās sajūtās par piedzīvoto, ieguvumiem un atklājumiem, apsprieda savus nākotnes karjeras nodomus.

Kopā ar skolēniem šajā pasākumā piedalījās skolotājas Evija Jaunzeme, Daiga Muižule, Iluta Bebrkārkle un Sigita Stefana.

Sagatavoja pedagoģe – karjeras konsultante Vineta Muskate

   

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.