KAAP “Skola 2019”

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Skola 2019

  1. gada 1. martā no pulksten 8.00 līdz 19.30

Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Mērķis: Izglītības iespēju izpēte, apmeklējot izstādi “Skola 2019”.

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 11.,12. klašu skolēni – 35.

ATSKAITE

Apmeklējot izstādi “Skola 2019”, skolēni iegūva informāciju par populārākajām valsts un privātajām augstākajām un profesionālajām mācību iestādēm, programmām, mācību centriem, valodu kursiem, e-studijām un studiju iespējām ārvalstīs.

Atpakaļceļā skolēni dalījās sajūtās par piedzīvoto, ieguvumiem un atklājumiem, apsprieda nākotnes izglītības iespējas. Vairums secināja, ka pasākums ir noderīgs un ir uzzinājuši daudz jauna, tie, kuri jau ir izlēmuši kur un ko studēs, atzina, ka pēc izstādes apmeklējuma savu pārliecību tikai nostiprinājuši, citiem traucējusi lielā burzma, bet vienalga labi, ka atbraukuši.

Kopā ar skolēniem izstādi apmeklēja 11. b klases audzinātāja Iluta Bebrkārkle un 12. a klases audzinātājas Irīna Stankeviča.

Sagatavoja pedagoģe – karjeras konsultante Vineta Muskate

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.