Karjeras nedēļa šogad tiešsaistē!

Šonedēļ visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, Karjeras nedēļas pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas 2020. gadā notiek attālināti un tiešsaistē.

Pasākuma aktualitātes un programma ŠEIT:

facebook.com/TavaiKarjerai viaa.gov.lv/karjerasnedela twitter/TavaiKarjerai. “

Karjeras nedēļa šogad ir veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus, ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē.

Lai mudinātu jauniešus ieklausīties gan sevī, gan citos un izmantot viņiem plaši pieejamo karjeras atbalstu no skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem, kā arī pieņemt izsvērtu lēmumu par savu karjeru, 2020. gada Karjeras nedēļas sauklis ir “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.

Tiks organizētas video lekcijas, kurās izglītības jomas pārstāvji, mācību iestāžu vadītāji, studenti iepazīstinās bērnus ar mācību procesu savā skolā, stāstīs par savas profesijas izvēli un izglītības iespējām, kā arī atbildēs uz skolēnu jautājumiem. Tāpat skolās būs iespēja attālināti pieteikties individuālām karjeras konsultācijām vai ,piemēram, piedalīties Liepājas Digitālo inovāciju parka organizētajā karjeras spēlē par IT profesijām.

Viens no Karjeras nedēļas centrālajiem pasākumiem būs tiešsaistes diskusija skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem 27. oktobrī plkst.19.00, kuras laikā moderatora Edija Boša vadībā tās dalībnieki diskutēs par paaudžu atšķirībām un ģimenes lomu karjeras izvēles jautājumos.

ŠEIT: https://www.facebook.com/TavaiKarjerai/posts/2490189407772811

Savukārt 28.oktobrī plkst. 10.00 moderators Magnuss Eriņš vadīs tiešsaistes pasākumu jauniešiem, kurā piedalīsies karjeras eksperti un Latvijā zināmi uzņēmēji. Tajā ar savu pieredzi karjeras izvēlē dalīsies arī panākumiem bagāti jaunieši, kuru vidū ir pazīstamā volejboliste Tīna Graudiņa, mūziķe Patrisha un kosmosa tehnoloģiju izstrādātājs Roberts Gotvalds.

ŠEIT: https://www.facebook.com/events/1018823418596988

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.