Kas kopīgs kultūrai un “Excel” programmai? 

Kultūras II padziļinātais kurss ir vienlaikus radošs un praktisks. Kā viena no noslēguma tēmām ir lielformāta kultūras pasākumu un starpdisciplināru mākslas festivālu organizēšana. Lai noskaidrotu ne tikai teoriju par autortiesību likumu vai neļautos pārāk “radošam lidojumam”, 12.b klases Kultūra II grupa š.g. 2.maijā devās iepazīties ar kultūras producenta darba pieredzi. 

Koncertzāle “Lielais Dzintars” viennozīmīgi ir uzskatāma par Liepājas kultūras centru, kurā regulāri tiek organizēta dažāda mēroga un veida kultūras pasākumi. Lai izprastu, kā notiek pasākumu plānošana un kāds ir gatavošanās process, iepazināmies ar koncertzāles “Lielais Dzintars” projektu daļas vadītāju Diānu Daivu Priedienu, kas dalījās savā pieredzē un praktiskajos rīkos, kas jāizmanto, lai varētu tapt kultūras pasākums. Viena no galvenajām atziņām – bez “Excel” programmas pārzināšanas nekas nebūtu iespējams! Pamīšus daudzām un dažādām variācijām par “Excel” tabulu lietojumu, plānojot dažāda formāta pasākumus, iepazinām kultūras producentu darba aizkulises, sākot ar dažādu mākslinieku kaprīžu apmierināšanu, beidzot ar tīri tehnisku nodrošinājumu, lai pasākums varētu noritēt bez aizķeršanās. 

Paldies koncertzāles “Lielais Dzintars” projektu daļas vadītājai Diānai par atsaucību un interesanto stāstījumu! 

Rakstu sagatavoja Ilze Karazina 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.