Kazdangas nometne

Kazdangas vasaras nometne pulcē jau 15. reizi!

Kā jau katru gadu, arī šogad mūsu vasaru papildināja lieliskā darba un atpūtas nometne Kazdangā ‘’Saldskābais smaids 2011’’.Šogad šī nometne svinēja 15 gadu jubileju. Tajā var iepazīt daudz jaunus draugus, izpausties radošajās darbnīcās un izsportoties sporta spēlēs.
Nometni iesākām ar iepazīšanos un sadalīšanos komandās – ‘’Mājlopi’’, ‘’Putni’’ un ‘’Meža zvēri ‘’. Pirmajā vakarā īpaša tradīcija ir iesvētības, no kurām jaunajiem dalībniekiem nekādi neizsprukt. Nometnes laikā bija daudz un dažādas radošās darbnīcas, kurās veidojām dāvanas sev un saviem mīļajiem, piemēram, sporta spēles, kurās visi varēja parādīt savas prasmes skriešanā, atjautībā un gudrībā. Protams, neiztikt arī bez orientēšanās, kas šoreiz notika ne tikai Kazdangā, bet arī Kuldīgā. Tika izveidota arī ‘’Nakts trasīte’’, mēs gājām nakts pārgājienā un pēc tam tikām biedēti. Vienā no nometnes pēdējiem vakariem notika ‘’Atmiņu šovs’’, kur katra komanda un ,protams, arī nometnes vadītājas izveidoja savu uzvedumu ar spilgtākajiem notikumiem iepriekšējos gados. Pēdējā vakarā visi esošie un bijušie nometnes dalībnieki dalījās atmiņās. Katrs pastāstīja savas spilgtākās atmiņas un notikumus.
Pateicoties vadītājām – Ingai, Sintijai, Sigitai un ,protams, palīgiem, šī nometne varēja notikt, tā ir, bija un paliks pati labākā, un vasara bez tās vairs nav iedomājama. Ceru, ka šī nometne pastāvēs vēl ilgi, lai priecētu arī citus bērnus un jauniešus. Iesaku apmeklēt Kazdangas nometni arī nākamo gadu, ticiet man, nenožēlosiet. ☺

Raksta autore- kāda nometnes veterāne, kura vēlējās palikt anonīma.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.