Kinofilmas “Jelgava 94” apmeklējums

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolas vidusskolēni  apmeklēja kino “Jelgava ‘94”. Pēc filmas noskatīšanās jaunieši atzina, ka tā raisījusi dažādas pārdomas par tā laika notikumiem ne tikai Jelgavā, bet Latvijā kopumā, tāpēc pēc filmas vēl turpat uz kinoteātra trepēm daudzi mēģināja pārrunāt redzēto.

Filmas stāsta centrā bija četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

Pēc filmas noskatīšanās jauniešiem bija iespēja gan klases stundās, gan literatūras un vēstures stundās kopā ar skolotājiem diskutēt par laiku, kad tikai nesen bija sākusies 3. atmoda.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.