Koncertuzvedums “Ezītis lielpilsētā”

13. aprīlī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” 5. klases apmeklēja muzikālo koncertuzvedumu “Ezītis lielpilsētā”. Skolēni iepazina pazīstamos animācijas filmas “Ezītis miglā” galvenos tēlus – Ezīti un Lācēnu. Sekoja līdz Ezīša brīnumainajiem piedzīvojumiem, no ierastā meža pēkšņi nokļūstot lielpilsētā.

Koncertā skanēja džeza mūzikas leģendas Djūka Elingtona (Duke Ellington) dziesma “Solitude”, pasaulslavenās grupas ABBA reiz izpildītā Benija Andersona (Benny Andersson) dziesma “Money, money, money”, Paula Makartnija (Paul McCartney) un Džona Lenona (John Lenon) rokmūzikas hits “I saw her standing there”, sapņainā Harolda Arlena (Harold Arlen) “Over The Rainbow” un citas populāras dziesmas.

Pēc ilga pārtraukuma, kas bijis Covid-19 laikā, skolēni atzina, ka bijis interesanti apmeklēt pasākumu klātienē. Paldies direktora vietniecei audzināšanas jomā Sigitai Stefanai, kas ar Latvijas skolas somas programmas palīdzību iegādājas biļetes!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.