Konkursa “Ghetto Startup” pusfināls

2015. gada 15.aprīlī Fontaine Royal konferenču zālē Liepājā norisinājās Ghetto Startup konkursa Liepājas pusfināls, kurā astoņu komandu konkurencē godalgoto pirmo vietu ieguva Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda “AirBoard” (Elviss Straupenieks, Valters Piļķis, Jānis Sproģis).

Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.

Ghetto Startup ir Ghetto veidots biznesa ideju konkurss, kas veicina jauniešus piedalīties sava projekta izstrādē, kura laikā jaunieši no visas Latvijas sacenšas par galveno balvu – iespēju tikt uz konkursa finālu Rīgā un – 2000 eiro sava projekta tālākajai attīstībai.

Sacensību fināla uzdevums – 24 stundu laikā izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa projektu savas idejas realizācijai, klātesot dažādu nozaru ekspertiem un biznesa konsultantiem. Gatavošanās sacensībām notiek reģionāli, no 2015.gada februāra līdz aprīlim. Aprīlī, piecās pilsētās tiek rīkotas konkursa pusfināla kārtas.

Liepājas pusfinālā piedalījās astoņas komandas ar visdažādākajām biznesa idejām vairākās nozarēs, kā piemēram, radošās industrijas, pilsētvide un ekoloģija, informācijas tehnoloģijas, pārtikas rūpniecība un sporta industrijas.

No rīkotāju puses tiek nodrošināts piezīmju papīrs un rakstāmlietas, bezvadu internets, elektrības pieslēgums, darba materiāli un uzkodas. Katras komandas mērķis bija dotajā laikā izdomāt un izveidot savas biznesa idejas prezentāciju un dienas beigās to arī noprezentēt.

Izvēlēties labākās komandas, kuras startēs lielajā finālā Rīgā nebija viegli, tāpēc tika dota iespēja četrām komandām. Attiecīgi uzvaras laurus plūca komandas “AirBoard”, “Fantastic 3”, “Make it happen” un “Kastanis”.

Ghetto Startup fināls notiks 7. un 8.maijā Rīgā. Vēlam veiksmi!

11053453_780432212075328_8482224427830314159_n 10306556_780432052075344_9154723637094565768_n

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.