Konkursā “Manai Latvijai” otrā vieta

2022. gada 4. maija svētku noskaņās pirms Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas, Liepājā norisinājās jau par tradicionālo kļuvušais vispārizglītojošo skolu 6. klašu skolēniem veltītais konkurss „Manai Latvijai”, kurā skolēnu komandas parādīja savas zināšanas un prasmes Latvijas vēsturē. Konkursa mērķis ir rosināt interesi un padziļināt zināšanas par Latvijas un Liepājas vēsturi. Konkursā tika apskatītas tēmas: Latvijas novadi un pilsētas, Latvijas Valsts dibināšana, atjaunošana un pārvalde, Latvijas Valsts simboli, valsts svētku un atceres dienas, Liepājas pilsētas vēsturiskās vietas, kā arī citas saistošas tēmas par vēsturi.

Konkursu organizēja Liepājas pilsētas vēstures skolotāju metodiskā apvienība. Konkursā piedalījās astoņas skolu komandas. 1. vietu ieguva Liepājas Centra sākumskolas komanda, 2. vietu – Liepājas Raiņa 6. vidusskola, 3. vietu – DALP 5. vidusskola komanda. Pārējās skolēnu komandas ieguva atzinības un pateicību.

Konkursā piedalījās:

6.d Gustavs Apīnis, Matīss Gailis
6.c Odrija Dāboliņa, Jēkabs Brūns

Kā balvas skolēni saņēma atzinības rakstus un diplomus, Liepājas Izglītības pārvaldes sarūpētās dāvanas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.