Konkursa “Mēs – Liepājai” rezultāti

Paldies par aktīvo dalību skolēnu līdzpārvaldes rīkotajā mazliet citādā erudītu konkursā “Mēs-Liepājai”, kurš bija veltīts Liepājas dzimšanas dienai! Lepojamies, ka no skolas 23 klasēm konkursu atbalstīja 22 klases un arī īpašā skolotāju komanda, kuras sastāvā bija Inga Vasermane, Mārtiņš Mamis un Mārcis Grīnblats. Skolotāji un skolēni savas zināšanas pārbaudīja 4 kategorijās: sports, mūzika, vēsture, pilsēta.

5.-8. klašu grupā godpilnās vietas ieguva:

1.vieta- 8.c klase (100%)

2.vieta- 8.b klase (92%)

3.vietu dala 8.a un 5.c klase (91%).

9.-12.klašu grupas vietu sadalījums:

1.vieta- 9.b kase- 91%

2.vieta- 10.a klase un skolotāju komanda (83%)

3.vieta- 9.a klase (75%)

Apsveicam uzvarētājus! Balvā pozitīvas sajūtas un pavasarīgs noskaņojums!

Līdzpārvaldes koordinatore Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.