Konkurss “Apstājies mirklī”

Kokursa “Apstājies mirklī” komanda ir pārliecināta, ka Latvijas skolās mācās radoši un uzņēmīgi jaunieši, kuriem ir jādod iespēja sevi pierādīt un parādīt citiem. Tādēļ, ja Tu esi viens no šiem skolēniem, kurš vēlas sevi apliecināt un parādīt ko spēj un Tu mācies 7. – 9. klasei, tad ņem talkā visu klasi vai vismaz vēl četrus savus klasesbiedriem un piedalies stop – motion animāciju filmu konkursā “Apstājies mirklī”.

Lai piedalītos konkursā ir jāizveido pašiem sava stop – motion animācijas filma, veidojot to no plastalīna, koka, kartona, sadzīves priekšmetiem vai zīmējot. Strādājot pie savas stop – motion filmas varēsiet iejusties fotogrāfa, montiera, scenārista, režisora un pat vadītāju lomās. Tādējādi, ne tikai pavadot lielisku laiku kopā ar saviem klasesbiedriem, bet arī iegūstot jaunu pieredzi!

Stop – motion filmai jābūt vismaz 40 sekundes garai, tomēr tās garums nedrīkst pārsniegt 2 minūtes. Konkursā iesūtītos darbus izvertēs mūsu žūrija, kura izvēlēsies četrus, viņuprāt, vislabākos darbus, kuri arī saņems balvas. Galvenās balvas ieguvēji, noslēguma pasākumā iegūs 100 latus!

Lai pieteiktos konkursā vispirms ir jāatsūta pieteikums uz mūsu epastu, līdz 13.martam, kur jānorāda, visi tie, kas piedalīsies konkursā (vārds, uzvārds), pārstāvētā skola, skolas adrese, klase un konktaktinformācija – e-pasts un tālruņa nummurs. Stop – motion video iesūtīšanas pēdējais datums ir 28. martais līdz kuram ir jāatsūta jūsu izveidotais video, bet, sūtot video, tam klāt jāpievieno arī neliels apraksts, par to.

Sekot līdzi arī iesūtītajiem video var konkursa mājas lapā stopmotion.turiba.lv, kā arī twitter kontā www.twitter.com/stop_motions

Mājas lapā darbojas arī interneta balsojums par iesūtītajiem video, kurš sāksiem sākot no pirmā video publicēšanas. Tas nozīmē, kurš ātrāk iesūta video, par to jau ātrāk var sākt balsot! Interneta balsojums arī būs 30% no gala rezultāta un tas tiks ņemts vērā!

Apstājies mirklī kopā ar mums un piedalies kopā ar klasesbiedriem. Pierādi sevi un laimē 100 latus, kā arī citas noderīgas balvas!

Papildus informācijai:

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.