Konkurss “Mums pieder debesis 2011”

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) kopā ar Izglītības un zinātnes ministriju otro gadu organizē konkursu, lai diviem 15-18 gadus veciem Latvijas jauniešiem (1 meitenei un 1 puisim) sniegtu iespēju piedalīties starptautiskajā nometnē ASV Kosmosa un raķešu centrā, Alabamā (U.S. Space & Rocket Center, Huntsville, Alabama).

Arī šogad dalībai konkursā ir jāiesniedz pašrocīgi sagatavots konkursa darbs saistībā ar kosmosa jomu. Darba veida izvēle tiek atstāta jaunieša ziņā, savukārt konkursa nolikumā, kas pieejams VATP mājas lapā, var iepazīties ar darbu vērtēšanas kritērijiem. Konkursa darbus VATP un IZM var iesniegt līdz 2011.gada 1.aprīlim.

Sīkāka informācija:

IZM mājaslapā:www.izm.gov.lv/nozares-politika/zinatne/aktualitates/MPD2011.html,

VATP mājaslapā: www.vatp.lv vai arī www.draugiem.lv/KMPD

Kontaktinformācijai:

Eva Daigina
VATP Projektu vadītāja
Tālr./ Fakss: +371 63630435
Mob.: +371 26597913
E-pasts: eva.daigina@vatp.lv

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.