Konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu 2022”

Atklātās olimpiādes pirmā kārta norisinājās tiešsaistē 24. martā un uzdevumu izpildes laiks bija 40 minūtes. Konkursa pirmajā kārtā piedalījās 156 komandas no 81 skolas! Šajā kārtā vairāk nekā 900 skolēni parādīja savas individuālās zināšanas un pildīja sagatavotos uzdevumus – matemātikā, dabaszinībās, programmēšanā (Scratch vide). Komandas kopējais punktu skaits veidojās summējot visu dalībnieku iegūtos punktus.

Mūsu skolu šajā atlases pirmajā kārtā pārstāvēja trīs piekto klašu komandas. Priecājamies un sakām lielu paldies katram skolēnam, kurš piedalījās pirmajā kārtā! Tiesības piedalīties 2. kārtā ir izcīnījusi arī mūsu 5. klašu komanda “SSS – sestās skolas sešinieks” – Didzis Eidiņš, Jēkabs Hmieļevskis, Vlada Terentjeva, Marks Dorogušs, Ralfs Bradzinieks, Lūkass Straupenieks.

2. kārtā komandai ar nelielu skolotāja palīdzību nepieciešams izveidot 2 – 3 minūšu garu video par vienkāršajiem mehānismiem – trīsi, sviru un slīpo plakni. Otrā kārta notiks no 2022. gada 29. marta 8:00 līdz 2022. gada 22. aprīļa 18:00. Otrās kārtas rezultāti tiks paziņoti līdz 2022. gada 29. aprīlī

Trešā kārta norisināsies attālināti vai klātienē 2022. gada 20. maijā

Vēlam veiksmi! Jolanta Klamere, skolas matemātikas jomas vadītāja

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.