Konkurss “Viss ir noderīgs”

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Liepājas RAS” sadarbībā ar biedrību „Radi vidi pats” aicina 5.-9. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Viss ir noderīgs.

Konkursa uzdevums ir izveidot atkritumu figūru no dažādiem ikdienā radītiem atkritumiem. Atkritumu figūra var būt gan kā skulptūra, gan kāds tēls vai zvērs, gan oriģināls mākslas darbs.

Aicinām skolēnus būt aktīviem un iesaistīties šajā akcijā, jo rezultātā uzvarētāji tiks pie vērtīgas balvas. Kā arī ikviens skolēns, un jo īpaši konkursa dalībnieki, tiek aicināti bezmaksas ekskursijā uz sadzīves atkritumu poligonu “Ķīvītes”.

Konkursa norisināšanās laiks: no 2011. gada 21. marta līdz 21. aprīlim.

Veidojot figūru, būs gan jāievēro pāris vienkārši noteikumi. Platumam un augstumam nevajadzētu pārsniegt 1.5m garumu. Figūrai ir jābūt veidotai tikai no atkritumiem, turklāt jāizmanto dažāda veida atkritumi – gan plastmasa, stikls (uzmanīgi 😉 ), metāls, gan papīrs, koks, kā arī citi sadzīves atkritumi. Figūrai jābūt viegli izjaucamai un atkal saliekamai. To nedrīkst līmēt, tāpēc sastiprināšanai jāizmanto stieples, auklas, vai kāds cits materiāls, kas visu kompozīciju var saturēt kopā. Un pēdējais – elementu skaitam jābūt no 15 līdz 50 vienību, neskaitot stiprinājumus.

Kad darbs ir paveikts, tad izveidotā figūra kopā ar pieteikuma anketu ir jānogādā uzņēmumā SIA “Liepājas RAS”, (adrese: “Ķīvītes”, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads.) Termiņš norādīts augstāk.

Radošo ideju pilnveidošanai iesakām sazināties ar biedrības „Radi vidi pats” pārstāvjiem, kuri labprāt parādīs oriģinālu pielietojumu atkritumiem. Sazināties ar „Radi vidi pats” var caur e-pastu: radividipats@inbox.lv vai zvanot uz 29868717 vai 63420090, vai apmeklē mājaslapu www.radividipats.lv

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.