Koris atgriežas ar panākumiem no Talsiem

Mūsu skolas jauktais koris atgriezies ar panākumiem no Kurzemes novadu koru skates Talsos. 16 koru konkurencē mūsu koris ir starp labākajiem, jo ieguva 1. pakāpes diplomu, kas ir kā ceļazīme, lai dotos uz koru salidojumu Saldū, kas notiks no 19. – 21. maijam. Jauniešiem bija īsts pārbaudījums stāties pretī nopietnai žūrijai, ko pārstāvēja Latvijā pazīstami kordiriģenti : R.Platpere, A.Platpers, E.Grāvītis un G.Ceplenieks.
Vislielākais paldies kora diriģentam Andrim Mockum, kurš ir ieguldījis milzīgu darbu,sagatavojot jauniešus kora skatei! Paldies visiem tiem jauniešiem, kuri ir atraduši laiku, lai dziedātu korī un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas vārdu izskandētu ne tikai Liepājā, bet arī visā Latvijā!

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.