Kur atrast prieku?

 

Vairākām klasēm (6.7.,8.) vairākos piegājienos, pateicoties iniacitīvas Latvijas skolas somas projektam,  bija iespēja apmeklēt Liepājas teātra izrādi “Polianna”, režisors Dž.Dž.Džilindžers. Tas ir stāsts par vienpadsmit gadus vecu meiteni Poliannu, kura pēc vecāku nāves ierodas depresijas māktā pilsētā dzīvot pie savas krustmātes. Ar prieka spēles palīdzību Polianna apkārtējiem pierāda, ka pasaule ir jauka vieta, kurā dzīvot, it īpaši krustmātei Pollijai, kura nocietinājusi savu sirdi un neļaujas nedz priekam, nedz emocijām. Bet, pateicoties Poliannas priekam un aizrautībai, pilsētiņas iedzīvotāji ļaujas prieka spēlei un iedvesmojas no mazās meitenes.

Skolēni atzina, ka izrāde bija ļoti emocionāla un optimistiski noskaņota, ļaujot dzīvē meklēt prieku. Izrāde skatītāju spējusi aizraut ar īpašo Poliannas vēstījumu, ka visā jāsaskata prieks, jo tas palīdz dzīvot ilgi un laimīgi. Nudien tas ir priecīgi, priecīgi, priecīgi!!!

Sagatavoja: Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.