“Kur mācīties tālāk?”

Lai iepazītos ar turpmākās izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, aicinām visus interesentus, īpaši 9. – 12. klašu skolēnus, šī gada 7. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā apmeklēt izglītības iestāžu izstādi “Kur mācīties tālāk?”, ko rīko Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Liepājas Raiņa 6. vidusskolu.
Lai gan augstāko un profesionālo izglītības iestāžu pieteikšanās dalībai šajā izstādē vēl turpināsies līdz 25.janvārim, šobrīd dalību jau apstiprinājušas 15 izglītības iestādes.

Pasākuma laikā skolēniem būs iespēja saņemt individuālas karjeras konsultācijas pie speciālistiem un iepazīties ar karjeras izglītības piedāvājumu Liepājas Jauniešu mājā.

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Sagatavoja: Vineta Muskate