Kur pazuda saimnieks?

Patiecoties Iniciatīvai Latvijas skolas soma, 16. janvārī 9.klašu skolēniem bija iespēja doties  uz Lielo Dzintaru, lai apmeklētu Liepājas teātra izrādi “Kur pazuda saimnieks?” Tas ir rakstnieka Paula Bankovska stāsts par svarīgiem 20.gadsimta dramatiskajiem Latvijas vēstures notikumiem cilvēku dzīvē, ko mums izstāsta caur dzīvnieku tēliem: kaķi, pērļu vistiņu un  citiem dzīvnieku tēliem.   Pēc izrādes skolēni atzina, ka izrādes formāts un tēli ļāva labāk izprast vēsturisko situāciju 20.gadsimta Latvijā, kas būs labs palīgs gaidāmajā vēstures eksāmenā, beidzot 9.klasi.

Sagatavoja: Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.