Kurzemes novada skolēnu ZPD lasījui

16.martā Liepājas Universitātē notika Kurzemes novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumi. Mūsu skolu šī gada konferencē pārstāvēja 8 darbi.  Apsveicam visus dalībniekus ar iegūtajām vietām un atzinībām:

Jānim Kuņķim – 2.vieta,
Jānim Freimanim un Jānim Jēkabsonam – 3.vieta,
Laurai Laugalei un Gustavam Frēliham – 3.vieta ,
Zanei Kadiķei – atzinība,
Laimai Ivanai – atzinība,
Filipam Valciņam – atzinība,
Kitijai Rozei – atzinība,
Amandai Griniecei- atzinība

Vēlam veiksmi skolēniem, kuri ir izvirzīti uz valsts zinātniski pētniecisko darbu lasījumiem, – Jānim Ķuņķim, Jānim Freimanim un Jānim Jēkabsonam, Laurai Laugalei un Gustavam Frēliham, Zanei Kadiķei un Laimai Ivanai!

Lielu paldies sakām darbu vadītājiem: Airai Brizgai, Ilutai Bebrekārklei, Zigetai Simanovičai, Modestai Andersonei, Sintijai Pūcei un Daigai Muižulei.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.