Kurzemes reģiona atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde

21.februārī Talsu ģimnāzijā notika Kurzemes reģiona atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde. Mūsu skolas 7.a klases skolēns Elviss Straupenieks ieguva 2. vietu.

Paldies skolotājai Daigai Straupeniecei !!!!

Īpašu sveicienu Elviss saņēma jau olimpiādes dienā, kad ieradās pasākuma vietā . Katrs olimpiādes dalībnieks saņēma apsveikuma kartiņu, uz kuras bija uzrakstīts citāts no Elvisa iesniegtā darba : ” Es ticu, ka viss labais sākas no cilvēka sirds dziļumiem. Ikviens cilvēks, kas neredzami saistīts ar otru, ietekmē pasauli, kurā dzīvojam, gaisu, ko elpojam, ūdeni, ko lietojam. Brīnumainās dabas veltes ir manas Latvijas zaļā bagātība. Bagātība, kas var izsīkt. Mana rīcība to var ietekmēt. Mans devums var likt pasaulei mirdzēt visās varavīksnes krāsās.”

 

Tā ir iedvesmojoša un rosinoša doma sagaidot Labestības dieu  – 1. martu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.