Kvalitātes sertifikāts projektam “Valsts pamatvērtība – valoda”

Projekts “Valsts pamatvērtība – valoda” (projekta dibinātāja Daiga Straupeniece), kas tika realizēts 2021. gada septembrī un oktobrī, ir saņēmis Kvalitātes sertifikātu, ko piešķīra eTwinning Nacionālais atbalsta dienests, izvērtējot projekta kvalitāti pēc 5 kritērijiem: skolēnu iesaiste un pedagoģiskie jauninājumi, sasaiste ar mācību procesu, sadarbība starp partnerskolu skolēniem, IKT lietojums, rezultāts un ietekme. Projekta rezultāts bija triju skolu (Liepāja, Viļāni, Valmiera) skolēnu sagatavotais video materiāls “Mana tautasdziesma par valodu”, kas tiks prezentēts Valsts valodas dienā (15. oktobrī) 3 partneru skolās. Sertifikāts

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.