Labas ziņas no Nacionālā debašu turnīra

9. aprīlī Iecavas vidusskolā notika pavasara sezonas Nacionālais debašu turnīrs par tēmu: “Eiropas valstīm ir/nav jāsniedz finansiālais un politiskais atbalsts pasaules trūcīgajām valstīm”. No mūsu skolas piedalījās divas komandas, kuras labus rezultātus bija uzrādījušas pilsētas debašu turnīrā 18. martā iegūstot pirmo (Indriķis Baumgarts, Sabīne Ščerbača, Roberts Bergmanis) un trešo vietu (Elizabete Eldmane, Indulis Baumgarts, Kristaps Ektermanis).
Nacionālajā debašu turnīrā piedalījās 36 labākās debašu komandas no visas Latvijas. Mūsu debatētājiem veicās ļoti labi. 12. klašu komanda ieguva trešo vietu, kas ir mūsu skolas pēdējo septiņu gadu laikā labākais rezultāts. 10.A klases komanda kopsummā palika 15. vietā, kas arī ir ļoti labs rezultāts ņemot vērā to, ka tās viņiem bija tikai otrās debates.

Liels paldies visiem sešiem debatētājiem par savu brīvo laiku, ieinteresētību un darbu, ko viņi iegulda, gatavojoties ikvienam debašu turnīram! Paldies skolotājai Solvitai Matvejevai!

Comments:2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.