Labbūtības ceļakarte savai skolai

Vasaras izskaņā mūsu skolas jaunieši Katrīna Dzintare, Valters Vasermanis, Gustavs Dāvids Brečs un Krists Graudužis kopā ar līdzpārvaldes koordinatori Sigitu Stefanu piedalījās trīs dienu projekta “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” apmācībās.

Dalībnieki apguva  zināšanas par psihoemocionālo veselību, vienaudžu atbalsta formām, iniciatīvas attīstīšanu un projekta rakstīšanu, pārmaiņu vadību, kā arī izstrādāja savas skolas “Labbūtības ceļakarti” – labsajūtas celšanas plānu savas skolas kopienai. Trīs dienu klātienes mācības vadīja JSPA neformālās izglītības mācību vadītāji un psihologi. Mācības bija interaktīvas, ar aktīvu dalībnieku līdzdarbošanos.

Programmas aktivitātes paredz, ka skolēnu līdzpārvalde iegūs 1000 eiro savas idejas realizēšanai, ja  dalībnieki piedalīsies projekta rakstīšanā un izveidos savu skolas “Labbūtības ceļakarti”.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.