Labi rezulltāti “Math Game Day” sacensībās

Starptautiskajās tiešsaistes matemātikas sacensības “Math Game Day”  kopā ar 14 tūkstošiem skolēnu no 19 valstīm piedalījās arī divpadsmit Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolēnu komandas (70 skolēni).

Sacensībās tika noskaidrotas skolēnu skaitļošanas prasmes (20 min. laikā notiek vairākas kārtas). Sacensību laikā skolēni sacentās ar  Igaunijas un Latvijas skolām – Mäntsälän lukio Steffe, Tallinna Õismäe Gümnaasium, Lerbäckskolan, Kehra Gümnaasium, J.Pilsudski Daugavpils State Polish Gymnasium, Cēsu Valsts ģimnāzija, u.c.

Astoņas komandas tika nominētas par labiem rezultātiem, bet vislabāk veicās

Citādaskola 7 – 18. vieta (no 281)

Citādaskola L2 – 20. vieta (no 159)

Citādaskola 12 – 12. vieta ( no 64)

Paldies skolēniem par sasniegtajiem rezultātiem un matemātikas skolotāju komandai par ieguldījumu pasākuma organizēšanā!

Matemātikas metodiskās komisijas vadītāja Jolanta Klamere

Erasmus+ skolu stratēģisko partnerību projekts, kura saturs fokusēts uz STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) mācību priekšmetu efektīvu un saistošu mācību materiālu izstrādi un aprobēšanu, izmantojot spēļošanu mācību procesā. Īstenošanas termiņš: 01.11.2019.-31.10.2021.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.