Labi sasniegumi pamatskolnieku ZPD lasījumos

17. aprīlī Liepājas 2. vidusskolā notika pilsētas ZPD lasījumi 6.-9. klašu grupā. Mūsu skolu pārstāvēja četri pamatskolēni ar pieciem darbiem. Pirmo vietu tehnoloģiju jomā saņēma 8.a klases skolnieks Elviss Straupenieks ar darbu “Planšetdators – inovatīvs mācību līdzeklis izglītības sistēmā”. Otro vietu saņēma 8.b klases skolniece Marija Dūduma sociālo zinību jomā ar darbu “Holokausts Liepājā” un valodu jomā Elvisa Straupenieka darbs “Liepājas 2012. gada jaundzimušo dubultie personvārdi”. Atzinību guva arī 6.c klases skolēns Aleksandrs Vabelis, bet pateicību 9.c klases skolniece Agnese Vereščagina. Paldies par ieguldīto darbu vadītājiem Daigai Straupeniecei, Aivaram Blūmam un Sintijai Pūcei. Paldies skolotājām Airai Brizgai un Evijai Jaunzemei par dalību darbu vērtēšanā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.