Latviešu valodas nedēļa

No 17.-23. janvārim mūsu skolā noritēja latviešu valodas un literatūras nedēļa. Nopietni strādāja 8. un 9. klašu skolēni, labākie piedalījās skolas latviešu valodas olimpiādē, kā arī tika noskaidrots, kuri skolēni pārstāvēs mūsu skolu pilsētas olimpiādē: Elizabete Agnese Cērpa, Diāna Vereščagina, Kristīne Liubina, Amanda Griniece, Laura Laugale un Filips Mārtiņš Valciņš.  Vidusskolas grupā pilsētas olimpiādē startēja Zane Gvozde, Marija Cērpa, Nora Polovjanova, Madara Sapiete, Anete Janevica un Ivita Bite. Madara tika pie atzinības raksta.

31. janvārī Liepājas 15. vidusskolā notika 7.-8. klašu latviešu valodas olimpiāde, kurā 3. vietu ieguva Kristīna Liubina no 8.a klases, bet devīto klašu grupā 9.a klases skolniece Amanda Griniece ieguva 3.vietu.

Latviešu valodas un literatūras nedēļas ietvaros 6.klašu skolēni veidoja reklāmu tikko izlasītajai grāmatai. Ja vēlaties uzzināt, kuru grāmatu derētu izlasīt, dodieties uz  1.stāva gaiteni un pie 28. kabineta iepazīstieties ar 6.a klases skolēnu interesantajām reklāmām.

7. klašu skolēni veidoja plakātus, lai pievērstu mūsu uzmanību latviešu valodas skanīgumam un tam, ka bieži sarunvalodā savu valodu kropļojam. Ar šiem darbiem varat iepazīties vestibilā pie bibliotēkas.

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.