Latvijas dzimšanas diena nosvinēta

PALDIES visiem, kas piedalījās svētku noskaņas radīšanā! Paldies klašu audzinātājiem par laiku, ko pavadījāt kopā ar skolēniem gan Latvijas dzimšanas dienas kūku gatavošanā, gan dziesmu mēģinājumos un savas klases stāstu iestudēšanā. Šogad priekšnesumi bija ļoti daudzveidīgi, kvalitatīvi un klausītājiem saistoši. Malači jaunieši! Paldies mūzikas skolotājai Lienei Brečai par atbalstu visām klasēm, jo tas bija nepieciešams ne tikai mēģinājumos, bet arī koncerta laikā. Paldies Mārcim Grīnbartam par iesaistīšanos ar padomiem ģenerālmēģinājumos un koncertā. Paldies skolēnu līdzpārvaldes jauniešiem par svētku noformējumu skolā un pasākuma organizēšanu un vadīšanu! Paldies skolotājai Inesei Viļumsonei par apsveikumu izgatavošanu ar jauno lāzergriezēju. Paldies katram priekšmeta skolotājam, kas jebkādā veidā skolēniem palīdzēja gatavoties svētkiem (piemēram, skolotāja Selita Novicka kopā ar 7.a klases meitenēm uzšuva svārkus un tauriņus puišiem, skolotājas Alīna Ivanova un Annija Langbauma bija kopā ar 7.b un 6.c, palīdzot audzinātājiem, …… un vēl…). Paldies par sadarbības un saliedētības lieliskajiem piemēriem 9.a, b, c kopkorim un 11.a un 11. b saskaņoto kopīgo, izcilo priekšnesumu! Paldies direktora vietniecei Sigitai Stefanai par visu svētku pasākumu maratonu un īpašo tradīciju kopšanu mūsu skolā! Paldies katram, kas bija kopā ar mums gan domās, gan darbos!!!

Administrācija

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.