Latvijas Jaunatnes olimpiādes talismana ideju konkurss

Piedalies Latvijas Jaunatnes olimpiādes talismana ideju konkursā!

Izstrādā aktīvu un pievilcīgu Latvijas Jaunatnes olimpiādes talismanu, kas simbolizētu jaunatnes olimpiādi, vasaru un Jūrmalu, un līdz 31. martam iesniedz to nosūtot uz e-pastu prese@jpd.gov.lv.

Darbi jāiesniedz ieskanējot A4 formāta lapu, kā arī sūtot epastu jāpievieno īss paskaidrojošs idejas apraksts un pamatojums izvēlētajam tēlam. Neaizmirstam arī pievienot savu vārdu, uzvārdu un savu kontaktinformāciju.

Trīs labākie darbi saņems balvu – “O-Kartes” mobilo internetu kopā ar modemu no Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsora SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, kā arī pārsteiguma balvas no Jūrmalas pilsētas uzņēmumiem “Līvu akvaparks”, Dzintaru koncertzāle un salonfrizētava “Pontons”.

Konkursa nolikums atrodams šeit

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.