Latvijas Lepnums: Linda Demitere

Svētdienas vakarā noslēdzās TV3 rīkotā Ziemassvētku akcija un notika godināšanas ceremonija, kurā simboliskā “Latvijas lepnuma” balva “Zelta ābele” tika pasniegta desmit cilvēkiem, tostarp 12.b klases skolniecei Lindai Demiterei.

Balvu kategorijā “Draugs” Lindai pasniedza cilvēks, kam viņa vēlētos līdzināties – Liepājas Reģionālās slimnīcas 4.ķirurģijas nodaļas vadītājs Viesturs Rozītis.

Linda bija un joprojām ir uzticams draugs 20 gadu vecajam liepājniekam Ainaram Semjonovam, kurš šovasar, lecot uz galvas ūdenī, salauza mugurkaulu un palika ratiņkrēslā. Ainars ir bārenis, un vienīgais cilvēks, kurš par viņu rūpējas, ir Linda Demitere. Tuvinieki grūtajā brīdī par puisi nav izrādījuši nekādu interesi. Linda ar Ainaru iepazinās, kad viņš dzīvoja Liepājas Bērnu namā, kur strādāja Lindas mamma.
“Man visu laiku bira asaras, bet, kad mani izsauca uz skatuves, raudāja visa ģimene,” – tā 18 gadu vecā liepājniece Linda Demitere emocionāli atceras sarīkojuma “Latvijas lepnums” norisi. “Es uzskatu, ka šī balva nav man vienai pašai, bet visai mūsu ģimenei.” Viņas ģimene Ainaru ir pieņēmusi par savējo, un visi dzīvo zem viena jumta.

Uz akcijas “Latvijas lepnums” balvas pasniegšanu devās visa kuplā Demiteru ģimene: mamma, tētis, visas trīs māsas un arī Ainars. Un Linda bija pārsteigta, cik ļoti šī sarīkojuma organizatori bija domājuši par to, lai visi tur justos labi. Ainaram pat bija sarūpēta gulta.

Latvijas lepnuma balvas ieguvējus, argumentētā diskusijā spriežot par Latvijas lepnuma stāstiem un vēstulēm, nosaka Latvijas lepnuma žūrija.

Comments:6

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.