Līderība ir izvēle, nevis amats!

Lai pārliecinātos, ka spējam caur paradumu maiņu mainīt ne tikai savu rīcību, bet arī citu, tad projekta piektajā mēnesī mēs sadarbojāmies ar Aizputes vidusskolu un devāmies pie viņiem un dalījāmies pieredzē, kā viņi realizē savas skolas projektu “Līderis manī!”. Aizputē mums bija meistarklase “Kā kļūt par līderi?” Un saliedēšanās diena ar Dienvidkurzemes novada jauniešiem.  

Tā kā šī mēneša paradums bija “Domā par abpusēju ieguvumu”, tad tā mēs arī to realizējām, jo ir svarīgi ar savām zināšanām dalīties un mācīties no citiem jauniešiem.  

Viena no mūsu aktivitātēm bija orientēšanās pa Aizputi, kur katrs pilsētas objekts bija sasaistīts ar kādu no mūsu septiņiem paradumiem. Katrā pieturas punktā bija jāizpilda kāds uzdevums saistībā ar to. Tādā veidā pārējos jauniešus, kas piedalījās, mēs iepazīstinājām ar mūsu septiņiem paradumiem. Pastaigas laikā mēs dalījāmies iespaidos par skolu, skolas līdzpārvaldi, jauniešu iniciatīvām, par lielākajiem sasniegumiem un grūtākajiem izaicinājumiem. Pastāstījām par iesaistīšanos līdzdalības projektos un jauniešu ietekmi tajos. 

Caur dažādām aktivitātēm sapratām, ka mūsu komanda ātri prot sadarboties arī ar citiem jauniešiem no citas skolas, ja vien esam atvērti un gatavi iesaistīties. 

Tā bija patīkama un atmiņā paliekoša pieredze, jo visi viens no otra ieguva kaut ko jaun,u un mums bija lielisku iespēja ieskatīties viņu ikdienā un kā viņi darbojas savā skolā.  Pilnībā realizējām mēneša mērķi- domā par abpusēju ieguvumu, jo dalījāmies gan savās zināšanās, gan jauniešu pieredzē par neformālo izglītību.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.