Līdzpārvalde tiekas ar Jaunajiem Vanagiem

Ceturtdien, 16.oktobrī līdzpārvaldes biedriem bija īpaša iespēja iepazīties ar apmaiņas studentiem no Spānijas, Vācijas un Rumānijas. Ierodoties Liepājas Jaunajos vanagos, visi kopā spēlējām dažādas spēles, zīmējām, iepazināmies un jautājām daudz jautājumus. Visi, kas bija atnākuši tiešām to nenožēloja un bija pat priecīgi izmantot savas angļu valodas zināšanas un uzlabot tās.

Nākošajā dienā, studenti pasniedza stundu pamatskolas klasei un pēc tās aizvedām viņus uz putnu vērošanas vietu pie Liepājas ezera, kur viņi nebija bijuši. Jau esam apmainījušies ar numuriem, tāpēc ceram uz vēl lielāku sadarbību un arī lielāku draudzību turpmāko mēnešu laikā.

Vairāk par informācija Liepājas Jaunajiem vanagiem: http://www.liepajasjv.lv/

013 011

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.