Līdzpārvalde

“Tur, kur mēs esam gaidīti, mēs vienmēr ierodamies laikus!” Paulu Koelju

Līdzpārvaldes koordinatore – Sigita Stefana
Sigita jau 15 gadus ir līdzpārvaldes mugurkauls un galvenais balsts. Cilvēks, kurš atradīs risinājumu jebkurai problēmai. Sigitā mīt īsts radošuma gars, kas ir jūtams no viņas ik uz soļa. Viņa padalīsies ar savām idejām un gadiem krāto pieredzi. Sigita būs tā, kas atraisīs tavu radošo domāšanu, lai visi kopā varētu gāzt radošuma kalnus, vienu aiz otra.
Kontakti:
sigita.stefana@citadaskola.lv

Līdzpārvaldes prezidente – Katrīna Buša
Katrīna ir vadošais līdzpārvaldes zobrats, bez kura līdzpārvalde nekustētos ne uz priekšu, ne atpakaļ. Katrīna ir ļoti daudzpusīga, tāpēc arī tik ļoti atbilst šim amatam. Spriežot pēc tā ko Katrīna ikdienā dara, var likties, ka viņas dienas ir divas reizes garākas, kā pārējiem. Tas ir skaidrs, bez Katrīnas līdzpārvaldes vidējais ātrums samazinātos uz pusi.
Kontakti:
katrina.busa@inbox.lv

Līdzpārvaldes sastāvs
Līdzpārvaldē darbojas 30 skolēni. Līdzpārvalde jau 3.gadu ir sadalīta 2 daļās- mazā līdzpārvalde (5.-8.kl.) un lielā līdzpārvalde (9.-12.kl.).

Līdzpārvaldes ikdiena
Līdzpārvaldes sapulces notiek katru nedēļu
5.-8.klasēm- trešdienās plkst. 10:20 aktu zālē
9.-12.klasēm- otrdienās plkst. 10:20 aktu zālē
Ja Tu vēlies iepazīt jaunus cilvēkus, organizēt dažādus pasākumus un vienkārši radoši izpausties, tad droši raksti uz skolas instagram kontu un piesakies līdzpārvaldē!

Pasākumi

Aicinām pieteikties PREZIDENTU! Izsludināta pieteikšanās Liepājas Raiņa 6.vidusskolas Skolēnu līdzpārvaldes…

Līdzpārvalde

Updated on 2020-10-01T12:14:16+00:00, by Roberts Rožkalns.