Līdzpārvalde

“Tur, kur mēs esam gaidīti, mēs vienmēr ierodamies laikus!” Paulu Koelju

Līdzpārvaldes koordinatore – Sigita Stefana
Sigita jau 15 gadus ir līdzpārvaldes mugurkauls un galvenais balsts. Cilvēks, kurš atradīs risinājumu jebkurai problēmai. Sigitā mīt īsts radošuma gars, kas ir jūtams no viņas ik uz soļa. Viņa padalīsies ar savām idejām un gadiem krāto pieredzi. Sigita būs tā, kas atraisīs tavu radošo domāšanu, lai visi kopā varētu gāzt radošuma kalnus, vienu aiz otra.
Kontakti:
sigita.stefana@citadaskola.lv

Līdzpārvaldes sastāvs
Līdzpārvaldē darbojas 30 skolēni. Līdzpārvalde jau 3.gadu ir sadalīta 2 daļās- mazā līdzpārvalde (5.-8.kl.) un lielā līdzpārvalde (9.-12.kl.).

Skolas līdzpārvaldes prezidente

Viktorija Jansone

Viktorija ir 12.a klases skolniece, kas līdzpārvaldē darbojas jau 4 gadus, pēdējos 2 gadus līdzpārvaldē pārstāvēja prezidentes vietnieka lomu, šogad pārstāv līdzpārvaldes prezidenta lomu. Viktorija aktīvi iesaistās skolas dzīvē un viņas galvenais mērķis ir uzlabot skolēnu ikdienas dzīvi ar līdzpārvaldes komandas palīdzību. Viktorija novērtē projektus un sadarbības, kas palīdz veidot jaunus kontaktus, kas noder nākotnes plānu realizēšanā. Viktorija brīvajā laikā izbauda kvalitatīvi pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem.

Skolas līdzpārvaldes prezidentes vietnieks

Valters Toms Vasermanis

Valters ir 12.a klases skolnieks, kas līdzpārvaldē darbojas vairākus gadus. Valters ir Liepājas Skolēnu domes prezidents un aktīvi pārstāv sevi un skolu Liepājas Jaunatnes lietu komisijā. Valters aktīvi piedalās ikdienas pilsētas dzīvē un dievina izmantot katru studentu apmaiņu programmas iespēju – sākot no apmācību kursiem Latvijā un Erasmus+ projektiem, lai apceļotu un iepazītu Eiropas savienību un tās dalībvalstu skolēnus, līdz pat FLEX programmai ar kuru Valters mācību gadu pavadīja mācoties Amerikā.

Finanšu un juridiskā joma

Galvenais – Valters Toms Vasermanis! Valters ir aktīvs, zinātkārs un motivēts skolas dzīvē, kā arī ārpus tās. Ārpusskolas nodarbojas ar sportu, Liepājas Skolēnu domes darbu, ceļošanu, lasīšanu un izbauda piedalīties internacionālos projektos un dažādos pasākumos.

Valters Vasermanis

Anna Bebrekārkle

Epasts – v.vasermanis@gmail.com

Tel. – 25129282

Epasts – annabebrekarkle@gmail.com

Tel. – 22368456

Lomas:

Finansists – Krists

Eiropas projekti – Valters

Eko dome – Anna Bebrekārkle

Mērķi:

• Mēs aizvedam skolēnu balsi līdz skolas vadībai (aptauju atbilžu skaits)
  • Skolēnu raisīšana uz zaļāku dzīvi (Zaļais skolas karogs)
  • Sadarbība ar citām līdzpārvaldēm (aktivitātes un pasākumi)
  • Jauns līdzpārvaldes nolikums
  • Skolas iesaistīšana Liepājas Skolēnu domes radītajos pasākumos

Kultūras un sporta joma

Galvenā – Sonora Ludane! Sonora mācās 10.C klasē un klasesbiedri raksturo Sonoru kā draudzīgu, atvērtu un pretīmnākošu. Sonora ir enerģiska un savā brīvajā laikā nodarbojas ar dejošanu, ar saviem draugiem spēlē basketbolu un volejbolu. Sonora ir pozitīva un komunikabla.

Sonora Ludane

Viktorija Jansone

E-pasts: viktorijajansone1402@gmail.com

Tel. – +371 27838327

Mērķi:

• Regulāri radīt pasākumus, kampaņas un aktivitātes, kas turpina skolas tradīcijas un rada skolēniem iespēju iesaistīties un veicināt aktīvu iesaisti
  • Nodrošināt vizuālo noformējumu plānotajām aktivitātēm

Sabiedrisko attiecību joma

Galvenā – Linda Lanka. Linda mācās 10.C klasē. Lindas atbildības ir skolas sociālo mediju vadīšana un uzdevumu sadalīšana sabiedrisko attiecību nodaļā. Savā brīvajā laikā Lindai patīk nodarboties ar mūziku – rakstīt dziesmām vārdus, dziedāt un spēlēt dažādus instrumentus. Linda ir draudzīga, atbildīga un uzticama.

Aleksandrs

Linda Lanka

Epasts – aprotopovics@gmail.com

T.nr. 26649365

Epasts – lindalanka21@gmail.com

T.nr. 28892758

Lomas:

Skolas radio vadītāji/as un plānotāji/as – Evelīna Orinska, Evelīna Pavītola, Paula Jaunciema, Amanda Šneidere

Fotogrāfs – Aleksandrs

Soc. tīkli (facebook, instagram) – Linda

Skolas merch – Valters & Viktorija

Satura ideju veidotāji – Laura, Kristaps, Melānija, Elīna

Mērķi:

• Izplatīt aktuālo informāciju caur sociālajiem tīkliem
  • Regulāri ierakstīt skolas radio epizodes
  • Uztaisīt un piedāvāt skolas dizaina džemperus
  • Iemūžināt līdzpārvaldes darbu bildēs un video

Līdzpārvaldes ikdiena
Līdzpārvaldes sapulces notiek katru nedēļu
5.-8.klasēm- trešdienās plkst. 10:20 aktu zālē
9.-12.klasēm- otrdienās plkst. 10:20 aktu zālē
Ja Tu vēlies iepazīt jaunus cilvēkus, organizēt dažādus pasākumus un vienkārši radoši izpausties, tad droši raksti uz skolas instagram kontu un piesakies līdzpārvaldē!

Uzzini vairāk par līdzpārvaldi un kā tajā darboties šajā video. Spied šeit.

Līdzpārvalde

Updated on 2022-04-05T11:51:09+00:00, by Roberts Rožkalns.