Līdzpārvaldes lepnums – “Olas” koncerts

7.aprīlī, ceturtdienas vakarā Liepājas Raiņa 6.vidusskolā tika aizvadīta pēdējā šī mācību gada diskotēka, kurā skolēnu līdzpārvalde bija sagatavojusi iespaidīgu pārsteigumu – diskotēkas izskaņā uzstājās reperu apvienība ”Olas”.

Kā novēroja pilsētas informācijas portāls Liepaja24.lv, skolēni ar sajūsmas spiedzieniem un milzīgām ovācijām sagaidīja jauniešu vidū ļoti populārās ”Olas”.

Abi jaunieši, Reiks un Žanis Pavlovskis, izpildīja labi zināmos hītus ”Daudz naudas”, ”Dzīvoju pie mammas”, ”Prezidents” un citus. Savukārt Liepājas jaunieši dziesmas tik labi pārzināja, ka brīžiem dziesmas tekstus skaitīja skaļāk nekā paši reperi, par ko ”Olas”, protams, priecājās un ieminējās, ka varbūt vajadzētu pārcelties uz vēju pilsētu.

Pēc koncerta skolēniem bija iespēja nofotogrāfēties ar reperiem.

Kā atzina skolnieces Kitija un Madara, viņas ļoti gaidījušas šo koncertu un priecājas, ka skola devusi iespēju satikt iemīļotos mūziķus skolas telpās, neejot uz atsevišķu koncertu kaut kur pilsētā.

Grupa ”Olas” ieguva slavu pateicoties hītam ”Daudz naudas”, taču pēc fanu lūguma sarakstīja dziesmas ”Vāram putru”, ”Zvaniņš skan”, ”Zemgus Girgensons”, ”TDZD” un vēl daudzas citas.

Portāls Liepaja24.lv piedāvā ieskatu koncerta norisē.

Vendija Pikše/ Liepaja24.lv

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.