Līdzpārvaldes prezidente Linda Lanka

23.septembrī skolas aktu zālē notika Skolēnu līdzpārvaldes prezidenta vēlēšanas. Par prezidentēm kandidēja 12.a klases skolniece Katrīna Dzintare un 11.c klases skolniece Linda Lanka. Abas jaunieties aktīvi iesaistījās līdzpārvaldes darbā jau iepriekšējos gados, ir ļoti atbildīgas, motivētas un gatavas savas skolas vārdu popularizēt vienmēr un visur. Kandidātes iepazīstināja vidusskolas jauniešus ar savu darbības programmu, uzklausīja citus viedokļus un atbildēja uz jauniešu sagatavotajiem jautājumiem. Pēc tam notika aizklāta balsošana. Par līdzpārvaldes prezidenti kļuva Linda Lanka, iegūstot 75 balsis, bet vietnieces amatu pildīs Katrīna Dzintare, saņemot 71 vēlētāju balsi. Lai meitenēm izdodas realizēt savas idejas un veiksmīgi vadīt līdzpārvaldes komandas darbu.

Rakstu sagatavoja Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.