low poly background

Lielā domnīca “Ideju siltumnīca”

Aicinām piedalīties 2016. gada Lielajā domnīcā “Ideju siltumnīca”, kurā tiks apkopotas šī gada domnīcu idejas, izstrādātas konkrētas aktivitātes to īstenošanai un apspriestas tālākās rīcības.

Domnīca notiek 24. novembrī pulksten 16.00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14.

Domnīcu cikls “Ideju siltumnīca” ir 2016. gadā izveidota Liepājas pašvaldības iniciatīva, kur vairāku aktivitāšu ietvaros notiek pilsētnieku iesaiste radošas un atvērtas Liepājas veidošanā.

Līdz šim deviņās “Ideju siltumnīcās” esam stādījuši idejas kopā ar Liepājas jauniešiem un senioriem. Esam ēduši vēlās brokastis ar Latvijas premjeru Māri Kučinski, debatējuši ar Liepājas skolēniem un diskutējuši ar Liepājas mazajiem un radošajiem uzņēmējiem. Esam stādījuši idejas Liepājas pludmalē un Karostas ūdenstornī.
Mūsu domnīcas un idejas ir turpinājušas pulsēt sociālajos tīklos, vietējos un nacionālajos medijos. Domnīcas ir prezentētas starptautiskajās sanāksmēs un par tām ir rakstīts zinātniskajos pētījumos.
Dažas pilsētnieku idejas ir ne tikai iedēstītas, bet jau sākušas izaugt konkrētu projektu veidos un pašvaldības rīcībās.

Atzīmējot augstākās izglītības lielo nozīmi pilsētas attīstībā, 2016. gada noslēguma Lielo domnīcu organizējam Liepājas Universitātē.

Domnīcu organizē Liepājas dome, Liepājas Kultūras pārvalde un Liepājas radošo industriju klasteris.

Lūgums reģistrēties domnīcai līdz 23. novembrim elektroniski ej.uz/IdejuSiltumnicu vai zvanīt 29343731.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.