Lielie lasīšanas svētki

5. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika Lielie lasīšanas svētki.Tajos piedalījās arī mūsu skolas 5 meitenes, kuras piedalījās Bērnu un Jauniešu žūrijā – lasīja grāmatas, dalījās domās par izlasītoun nobalsoja par viņuprāt labāko grāmatu. Sanija Snipe, Nikola Pesse-Naļivaiko, Samanta Zveja, Zibela Ginesa um Ilze Baumgarte piedalījās gan noslēguma pasākumā, ko organizēja Liepājas bibliotēka, gan saņēma uzaicinājumu doties uz Rīgu.
Meitenēm bija iespēja apmeklēt Latvijas Nacionālo vēstures muzeju. Gide ļoti interesanti pastāstīja par Latvijas seno vēsturi, gan izrādīja jauno laiku ekspozīciju.
Pasākums turpinājās Nacionālajā bibliotēkā Ziedoņa zālē , kur ar uzrunu visus lasītājus sveica direktors A.Vilks.Par vairāk lasītājām grāmatām Jauniešu žūrijā atzītas R.Dž. Palasio Brīnums un K.Olsone.Stikla Bērni, Vecāku žūrijā M. Bērziņš Svina Garša. Lepojamies, ka mūsu skolas apsolventes Sabīnes Košeļevas grāmata Rīga – Maskava ir trešā lasītākā grāmata.
Ja neesi lasījis šīs grāmatas, tad noteikti izlasi.
Nobeigumā varējām baudīt lielisku koncertu.
Atziņa – lasīt ir stilīgi – tā bagātina prātu, iepriecina sirdi un dod iespēju lieliski pavadīt brīvo laiku.
Ja vēlies būt lasītāju vidū, tad pievienojies Jauniešu žūrijai jaunajā mācību gadā.Lasi, vērtē un baudi Jauniešu žūrijas piedāvātās iespējas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.