Liepāja- Latvijas galvaspilsēta

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolas 7.a, 9.a un 9.b  klašu skolēni apmeklēja Liepājas teātra izrādi “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”. Lai jaunieši spētu izprast izrādē notiekošo, Latvijas vēstures, kā arī literatūras stundās iepriekš tika izrunāti izrādē darbojošo vēsturisko personu nozīme attiecīgajā laika posmā. Latvijas politiskā un ekonomiskā situācija valstī 20. gs. sākuma bija sarežģīta, kas atspoguļojās arī izrādē. Tomēr jaunieši bija sagatavoti, informēti, tāpēc spēja uztvert notiekošo uz skatuves. Pēc izrādes noskatīšanās, jaunieši recenzijas formā reflektēja par redzēto, piedzīvoto un sajusto, ko novērtēja trīs mācību priekšmetos – latviešu valodā, literatūrā un vēsturē.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.