Liepājas Leļļu teātra izrāde “Dauka. Labie jautājumi.”

Pateicoties iniciatīvas Latvijas Skolas soma  atbalstam, 29.septembrī 6.klase viesojas Liepājas Leļļu teātrī, lai noskatītos izrādi “Dauka. Labie jautājumi.” Izrādes laikā bija iespējas saskatīt problēmas, kas valda arī klasē – ņirgāšanās jeb emocionālā vardarbība, tādējādi šī izrāde bija kā instruments problēmas risināšanā.

Jaunieši kopumā pasākumu vērtē ļoti labi, jo skolēnos tas raisīja interesi, tāpēc ka izrādē tika izmantotas mūsdienu jauniešus piesaistošas lietas (TikTok dejas un mūzika). Skolēni par izrādi izteicās labi. Izrādes laikā kāds skolēns izvērtējis, ka mūsdienu skolā attieksme no skolotāju puses pret skolēniem ir daudz labāka nekā kādreiz. Skolotāja iesaka šo izrādi noskatīties arī vidusskolas vecuma jauniešiem kopā ar saviem vecākiem, lai izvērtētu tur risinātās problēmas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.