Liepājas pilsētas Lasītprieka veicināšanas konkurss 6.-7. klašu grupā

Liepājas pilsētas Lasītprieka veicināšanas konkurss 6.-7. klašu grupā

Mūsu skolas 6. b klases meitenes:

  • Amanda Šneidere
  • Undīne Melbārde
  • Evelīna Kļava
  • Linda Lanka
  • Karlīna Vītoliņa

godam pārstāvēja skolu pilsētas lasītprieka veicināšanas konkursā 6.-7.klasēm. 8 skolu konkurencē meitenes ieguva 3.vietu. Konkursā bija jāparāda zināšanas par jaunākajām grāmatām, jāpārzin rakstnieka liepājnieka Māra Runguļa grāmata “Zaļā menca” un Ievas Samauskas dzejoļu grāmata “Skaļā klase”. Ja arī tu vēlies uzzināt, kā mācījās tavs vectētiņš un vecmāmiņa 60. gadu Liepājā, tad  izlasi grāmatu “Zaļā menca”, noteikti arī aprunājies ar vecvecākiem.Dzejoļu grāmatā “Skaļā klase” ir jautri dzejoļi par mums pašiem, bet vēl jo jautrāk tos ir parādīt mēmajā šovā.

Lasi  un esi  stilīgs!

Sagatavoja: Anita Atteka

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.