Liepājas pilsētas vispārizglītojošo skolu Glītrakstīšanas konkursā krievu valodā

Liepājas pilsētas vispārizglītojošo skolu Glītrakstīšanas konkursā krievu valodā

Glītrakstīšana nekad nav bijusi atcelta. Ir būtiski popularizēt skolēnu rokraksta vērtības nozīmi, agrāk glītrakstīšanas stundā skolēni rakstīja 15 – 20 minūtes, bet šodien Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 6. C klases skolēni Žanete Griniece, Marta Heize, Gustavs Ostapenko, Gustavs Pagrabs devās uz Liepājas Valsts 1. ģimnāziju, lai piedalītos Liepājas pilsētas vispārizglītojošo skolu Glītrakstīšanas konkursā krievu valodā. Mūsu skolas skolēni guva ļoti labus rezultātus:

  • Gustavs Ostapenko – 2. VIETA ( skolotāja Ksenija Siliņa)
  • Gustavs Pagrabs – ATZINĪBA ( skolotāja Ksenija Siliņa)
  • Žanetei Griniecei- ATZINĪBA ( skolotāja Ilze Karazina)

Paldies skolēniem un skolēnu vecākiem par līdzdalību, atbalstu un panākumiem! Tā turpināt!

Sagatavoja: Ksenija Siliņa

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.