Liepājas Raiņa 6. vidusskola – Gada skola Latvijā badmintonā

Liepājas Raiņa 6. vidusskola – Gada skola Latvijā badmintonā

Siguldā notikušajā Latvijas badmintona federācijas “Gada balva 2017” pasniegšanas ceremonijā tika piešķirtas 18 nominācijas. Nomināciju “Gada skola Latvijā” saņēma Liepājas Raiņa 6. vidusskola, kur jau otro gadu pedagoga, badmintona entuazista Aigara Breča vadībā darbojas fakultatīvs badmintona pulciņš. Pulciņa dalībnieki aktīvi piedalās Latvijas, pilsētas un skolas rīkotajos badmintona turnīros un bieži izcīna arī godalgotas vietas. Balvu – Jelgavas keramiķes Unas Ļahas darinātu badmintona bumbiņas siluetu no baltā māla, ko ikdienā var lietot kā dizaina elementu – svečturīti, klātienē saņemt tika deliģēti skolas labākie badmintonisti Anrijs Zaķis un Gustavs Dāvids Brečs, kuri Siguldas klubā “Kaķis” prezentēja pašu sagatavoto pulciņa video un skolas vārdā pateicās par izrādīto godu.

Šajā gadā skolu badmintons tiks pacelts vēl augstākā līmenī, jo notiks pirmais Latvijas skolu komandu čempionāts. Arī mūsu skolas badmintona pulciņa bērni turpina aktīvi strādāt, lai izveidotu trīs komandas visās vecuma grupās un cīnītos par Latvijas skolu komandu čempionāta galveno balvu – “Tallink” dāvāto kruīza ceļojumu uz Stokholmu visiem uzvarējušās komandas dalībniekiem. Vēl skolas komandu sastāvs nav pilnībā nokomplektēts, tāpēc ikvienam ir iespēja pieteikties nodarbībām badmintona pulciņā, lai jau pavasarī aizstāvētu mūsu skolas godu un pilsētas vārdu Latvijas skolu komandu čempionātā.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.