Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komandai konkursā “Algoritmiņš” 2. vieta

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komandai konkursā “Algoritmiņš” 2. vieta

Jau vairākus gadus Liepājas universitāte organizē Datorzinātņu olimpiādi, kurā piedalās Liepājas skolu un ap to tuvo novadu skolu skolēni un studenti.

Olimpiādes ietvaros 7. – 8. klašu skolēnu komandām (piedalīties var arī jaunāku klašu skolēni), divu dalībnieku sastāvā ir iespēja sacensties programmēšanas konkursā “Algoritmiņš”. Skolēnu komandām 60 minūšu laikā tiek piedāvāts risināt dažādus uzdevumus – veidot uzdevumu risinājuma algoritmu aprakstus, zīmēt blokshēmas, noteikt algoritma darbības rezultātu, kā arī sastādīt algoritmus programmā SCRATCH.

Šogad mūsu skolu konkursā pārstāvēja trīs komandas un vienai no tām, 21 komandu konkurencē, ar dalībniekiem Kārli Melveri (6.b kl.) un Nauri Martinu Seleņu (7.b kl.), izdevās iegūt 2. vietu. Paldies par dalību konkursā arī Aleksim Gertnerim un Rihardam Černavskim (7.b kl.), Signei Frišmanei un Valteram Tomam Vasermanim (7.a kl.).

Sagatavoja Līga Šeidlere – Šuste

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.