Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolēni gūst panākumus Liepājas Universitātes Datorzinātņu olimpiādē 2018

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolēni gūst panākumus

Liepājas Universitātes Datorzinātņu olimpiādē 2018

Sestdien, 14. aprīlī noslēdzās Dabas un inženierzinātņu fakultātes organizētā Liepājas Universitātes Datorzinātņu olimpiāde 2018, kurā savas programmēšanas prasmes varēja apliecināt skolēni un studenti.

Š.g. 11. aprīlī Konkursā “Algoritmiņš” 4. līdz 8. klašu skolēniem mūsu skolu pārstāvēja 2 komandas: Annija Znotēna (5.b)un Dāvis Djablovs (6.a), Kārlis Melveris (7.b) un Nauris Martins Seleņa (8.b). Skolēnu komandām 60 minūšu laikā tika piedāvāti risināt dažādi uzdevumi – veidot uzdevumu risinājuma algoritmu aprakstus, zīmēt blokshēmas, noteikt algoritma darbības rezultātu, kā arī sastādīt algoritmus programmā SCRATCH. Kārlis Melveris un Nauris Martins Seleņa konkursā ieguva godalgoto 3. vietu.

Sestdien, 14. aprīlī notikušajā robotu programmēšanas sacensībās Kārlis Melveris (7.b) un Dāvis Djablovs (6.a) izcīnīja 1. vietu. Sacensību dalībniekiem bija jāsastāda datorprogrammas, pēc kurām roboti (bez cilvēku iejaukšanās) spēj veikt sacensību dienā saņemtos uzdevumus (labirinta izbraukšana, objektu atrašana, krāsu atpazīšana u.c.).

Patiess prieks par paveikto!

(Sk. Līga Šeidlere – Šuste)

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.