Liepājas Skolēnu domes prezidents – mūsu Valters Vasermanis

Šogad par Liepājas Skolēnu domes (saīsināti – LSD) prezidentu ievēlēts mūsu skolas 12. a klases skolēns Valters Vasermanis. 

Liepājas Skolēnu domes jauniešiem ir svarīgi iesaistīties un pārstāvēt visu Liepājas jauniešu viedokli pašvaldībā un kopīgiem spēkiem īstenot dažādas jauniešiem svarīgas iniciatīvas pilsētā.

Valters Vasermanis: “Tad, kad mēs stāvam malā, mēs nevaram tikt sadzirdēti. Lai kaut kas notiktu, šīs izmaiņas jārada pašiem. Un es zinu, ka jaunieši var paveikt daudz!”

Dalība Liepājas Skolēnu domē ir lielisks veids, kā iesaistīties, īstenot jauniešu idejas un risināt svarīgas un aktuālas problēmas pilsētā. Tas ir lielisks veids, kā attīstīt savas plānošanas, organizatoriskās un vadības prasmes, trenēt savu līderību. Lai arī Skolēnu dome strādā neformālā atmosfērā, darbs nav saistīts tikai ar izklaidēm, jaunieši dalās informācijā un aicina skolēnus iesaistīties arī citu organizāciju pasākumos, konkursos un projektos, kur iespējams attīstīt savu radošumu, uzņēmējdarbības spējas un to, kas svarīgs katram individuāli.

Lepojamies ar Valteru un vēlam veiksmi darbos!

    

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.