Literārā konkursa “Zvirbulis 2020” pilsētas kārta

Liepājas pilsētas skatuves runas konkursā “Zvirbulis 2020” 5. – 6. klašu grupā 2. pakāpes diplomu ieguva 5. b klases skolniece Arta Janeka (skolotāja Daiga Demitere), 5. a klases skolniece Annija Šillere (skolotāja Irīna Stankeviča) – 3. pakāpes diplomu.

7. – 9. klašu grupā 3. pakāpes diplomus ieguva 6. b klases skolniece Dārta Smiltiņa (skolotāja Daiga Muižule), 7. a klases skolniece Paula Roķe (skolotāja Inga Zomerfelde), 8.a klases skolnieks Arnolds Tiļļa (skolotāja Edīte Bahura) un 8.c klases skolnieks Gustavs Pagrabs (skolotāja Daiga Muižule).

Paldies visiem dalībniekiem un skolotājiem par labo sniegumu konkursā!

   

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.