LJC meklē brīvprātīgos Baleta festivālam

20.oktobrī (sestdiena) Liepājas teātrī norisināsies „Leona Brunava vārdā nosauktais I Starptautiskais bērnu baleta festivāls” un tajā dienā vajadzēs kādu palīdzīgu roku gan viesu, dalībnieku uzņemšanā, reģistrēšanā, gan informācijas sniegšanā un citos organizatoriskos darbiņos.

Pasākums sākas 18.00, bet brīvprātīgo darbība sāksies jau no plkst.10.00.

Leona Brunava vārdā nosauktais 1. starptautiskais bērnu baleta festivāls” ir ieplānots kā ikgadējs pasākums, pasniedzot festivāla uzvarētājam Leona Brunava vārdā nosaukto balvu baleta mākslā. Pirmajā gadā pasākuma norise ir ieplānota vienas dienas garumā, taču turpmākajos gados ir plānots programmu un dalībnieku skaitu pakāpeniski paplašināt. Pasākumā piedalīsies bērnu baleta studijas no citām Latvijas pilsētām, kā arī Liepājas Baleta un deju studijas partneri no ārvalstīm.

Brīvprātīgajiem līdz 17.septembrim jāpiesakās uz e-pastu daira@jauns.lv, sūtot vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.